TELEKOM ŞAŞIRTMADI

Yazar Tarih 18 Haziran 2017
17-06-2017 tarihinde Macaristan’ın Budapeşte şehrinde düzenlenen uluslararası Sualtı Hokeyi turnuvasına çeşitli ülkelerden 14 erkek 6 bayan takımı katıldı.
Türkiye’yi temsilen Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü (ETTS) çatısı altında turnuvaya katılan takımımız 14 takım arasından 3.oldu.Zorlu Macar,İsrail ve İsviçre maçlarının ardından İtalyan ve Almanlarla oynayan ETTS yarı finalde Holy Squid’e yenilerek çıktığı kürsü mücadelesinde Macar rakibini Bahadır Kulakaç’ın golüyle yenmeyi başardı.
ETTS takım kaptanı Alp Alkaya ”Olimpik Yüzme S.K ve Marmara S.K. Oyuncularına bizim çatımız altında yarışmalarından ve gösterdikleri performanslarından dolayı teşekkür ederim.Gençler bu şekilde azimli olursa kazanamayacağımız kupa yok” dedi.
Olimpik Yüzme Spor Kulübü’nün başarılı forveti Kulakaç turnuvanın gol kralı oldu.Turnuvanın sonunda Macar üretimi Najade palet kazanan Kulakaç”Benim bu turnuvaya katılmamı sağlayan ETTS takım kaptanı ve oyuncularına çok teşekkür ederim.Bu daha başlangıç,Olimpik Yüzme Spor Kulübü olarak Türkiye Sualtı Hokey liginde hedeflerimiz çok büyük.Bunun için durmadan çalışıyoruz” dedi

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.