Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Seçim Tarihi Belli Oldu

Yazar Tarih 21 Eylül 2021

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu(TSSF) seçimli genel kurul tarihi belli oldu.1 Kasım 2021 saat:10:00 da Ankara’da yapılması planlanan genel kurulda,zıpkınla balıkavı,sualtı hokeyi,sualtı ragbisi,paletli yüzme,su kayağı ve serbest dalış branşlarında son iki sezon Türkiye Şampiyonasına katılmış olan kulüplerin temsilcileri tarafından verilecek oylarla yeni başkan belirlenecek.

Başkanlık için şuanki başkan adaylığını korurken Ali Nedim Öcal(A.N.Ö) sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ile adaylığını açıkladı.Sualtı Hokeyi Türkiye Şampiyonası öncesi adaylığını açıklayan A.N.Ö. dışında farklı isimlerin konuşuldu seçimde henüz bir netlik yokken kulüplere 24 eylül cuma gününe kadar kulüp üyelerinden bir kişinin federasyona yönetim kurul kararı ile bildirilmesi gerektiği belirtildi.

Pandemi kuralları gereği negatif test yada aşı kartı ibrazı istenen seçimde pandemi süresince yalnız kalmış ve federasyon tarafından hiçbir destek görmeyen kulüp,dalış ve cankurtarma eğitim merkezlerinin tercihleri ne yönde kullanacakları merak konusu…

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.