Yapmayın Çocuklar

Yazar Tarih 19 Temmuz 2017

Dünyayı sualtından soğuttular!

Antrenörlük  görevini Kadir Kırlıoğlu ve Murat Ö.Ölçmenerin üstlendiği sualtı hokeyi u23 erkek milli takımımız grup maçlarında attığı 51 golle turnuvaya katılan takımların tüm morallerini bozdu.
27 puanla lider olarak çeyrek finale çıkan ve maç başı atılan gol ortalaması 5 olan sualtı hokeyi milli takımımızın yediği gol ortalaması ise 0.2.
HAKEMLER SONUCU DEĞİŞTİREMEDİ
Her zaman olduğu gibi tarafsızlıklarına güvendiğimiz(!) hakemler kazanmamız için elinden geleni yaptı.26 kez 1,13 kez 2 dk ceza veren hakemler,hareketin kasıtlı ve oyun akışını bozacak şekilde yapılması durumunda verilen ve 15 dakikalık devrenin 3/1 ini kapsayan 5 dk cezasını vermekten kaçınmadı.Türklerin sualtında eksik kaldığı zaman çok daha istekli ve çılgın oynadığını gören hakemler her maç takımımızı daha da kırbaçlamak için elinden geleni yaptı.Hakemlerin özverisini karşılıksız bırakmayan milliler zaman zaman 3 kişi kaldığı suda gol yemeyerek hakemlere teşekkür etti.
Sualtı hokeyi milli takımımızın en skorer oyuncuları Sina Demirtaş, Ahmer Efecan Ay ve Orkun Vural oldu. Sporcular attıkları 28 gol ile grup mücadelelerini lider olarak tamamlamamıza büyük katkı sağladı

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.